Videod

Internetiturunduse kiirkursus – 3 olulist teemat, et muuta oma ettevõte nähtavamaks ja leida uusi kliente!

Kuidas hallata sotsiaalmeediat nagu proff?

 • Kuidas valida, millistes kanalites aktiivne olla?
 • Millal postitada, mida postitada, kust saada ideid?
 • Erinevad tööriistad ilusate kujunduste/videode loomiseks kui sa ei ole videograaf või Photoshopiäss
 • Auhinnamängude korraldamine, mis kaasavad õiget publikut ja ei ole FB reeglitega vastuolus
 • Sisu koostamise  süsteem + Exceli põhi paremaks planeerimiseks
 • Tulemuste hindamine – millised näitajad (KPI) on olulised ja kust neid leida

Vii oma ettevõtte nähtavus internetis uuele tasemele!

Osalustasu 59 eur + KM (mitme koolituse ostmisel rakendub soodustus automaatselt*).

Tegemist on veebiseminariga, millel saad osaleda arvuti vahendusel omale sobivas kohas. Kõik osalejad saavad ka koolituse lindistuse ja materjalid, et saaksid kõike omas tempos järele vaadata!

Facebooki reklaamisaladused

 • Millised reklaamitüübid on olemas ja kuidas valida oma kampaaniale õiged seadistused
 • Millised on erinevad sihtimisvõimalused ja kuidas neid kasutada sh retargeting ja muud enda andmetel põhinevad sihtrühmad
 • Kuidas arvutada oma kampaaniale mõistlik eelarve või tuvastada kas su ootused on reaalsed + arvutuskäikude näited
 • Kuidas kampaaniat jooksvalt optimeerida, milliseid näitajaid jälgida
 • Kuidas näha konkurentide reklaame
 • Kuidas analüüsida kampaania tulemusi ja teha järeldusi nagu proff + kampaania järelanalüüsi põhi Excelis
 • Soovitused efektiivsemate kampaaniate loomiseks ja mõned näited

Õpi oma turunduseelarvest maksimumi võtma ja ära kuluta raha ebaefektiivsetele kampaaniatele!

Osalustasu 59 eur + KM (mitme koolituse ostmisel rakendub soodustus automaatselt*).

Tegemist on veebiseminariga, millel saad osaleda arvuti vahendusel omale sobivas kohas. Kõik osalejad saavad ka koolituse lindistuse ja materjalid, et saaksid kõike omas tempos järele vaadata!Kuidas teha paremaid otsuseid Google Analytics abiga

 • Millised esmased seadistused peaks olema tehtud, et saaks tõeliselt olulist informatsiooni (search console, erinevad filtrid, et andmed täpsemaks saada ja eesmärkide ehk goalide seadistamine)
 • Millist infot on võimalik Google Analyticsist saada ja kuidas see mõjutab erinevaid turundusotsuseid – Mis vanuse, soo ja huvidega inimesed mu veebis käivad – kust tulevad inimesed, kes ostavad/liituvad uudiskirjaga või teevad muid olulisi tegevusi
 • Milliseid raporteid ja mõõdikuid jälgida, et olla kursis, mis toimib ja mis mitte
 • Kuidas mõõta millistest kanalitest või bänneritelt tuijad jäid lehele kauemaks või sooritasid enim oste?
 • Lisaks saad kampaania raporti põhja Execlis, millega kampaania tulemused ülevaatlikult kokku võtta tulemuste analüüsimiseks või ülemusele presenteerimiseks

Ära koba pimeduses! Pane GA toetama oma äri eesmärke ja tee edaspidi targad otsused, mis põhinevad konkreetsetel andmetel mitte pelgalt kõhutundel.

Osalustasu 59 eur + KM (mitme koolituse ostmisel rakendub soodustus automaatselt*).

Tegemist on veebiseminariga, millel saad osaleda arvuti vahendusel omale sobivas kohas. Kõik osalejad saavad ka koolituse lindistuse ja materjalid, et saaksid kõike omas tempos järele vaadata!


*SOODUSPAKKUMINE: Kui ostad vähemalt 2 koolitust, rakendub automaatselt allahindlus 20% (kokku 94,4 eur + KM). Kui ostad kõik kolm, saad hinnas alla 24% ehk kokku 134,52 eur + KM. See on kolme koolituse eest vähem kui keskmise saalikoolituse hind!

Küsimus, mida tihti saan – sama materjal on ju internetis tasuta olemas?
Vastus: Jah, kuid selle leidmine muu müra seest on paras katsumus ja aeg on meie kalleim vara, mida enam kunagi tagasi ei saa. Võid vabalt veeta nädalaid vaadates YouTube’i videosid või kulutada sadu eurosid reklaamile, mis tulemusi ei too, et leida õiget kombinatsiooni. Nendelt koolitustelt saad kontsentreeritult info, mida vajad et vältida mitmeid enamlevinud vigu.

Raha tagasi garantii: Kui tunned, et ei saanud koolituselt ühtegi kasulikku nippi, mis su turundustegevusi efektiivsemaks muudab, saad kogu oma raha tagasi!

Tagasiside klientidelt ja koostööpartneritelt

Katrin koolitas meid, kuidas sotsiaalmeedias paremini silma paista ja ennast nähtavaks teha. Koolitus viidi läbi Erasmus+ projektis osalejate seas, kus kuulajateks olid kolme riigi MTÜ-de noored. Projekti raames soovitakse luua noorte organisatsioonidele tool kit, mis aitaks neil oma tööd veel efektiivsemalt teha ning seda hästi turundada. Osalejatele meeldis eriti uued rakendused, mida oma töös saab ära kasutada ning samuti aitas gruppides läbiviidud praktiline töö oma tegevusi paremini planeerida.”

– Eva-Maria Pild, Erasmus+

Katrini poole ma tavaliselt lihtsa kategooria küsimustega ei pöördu, sest tean et tema teadmiste level on keskmisest kõrgem ja julgen teda tülitada vaid siis, kui küsimus on keskmisest keerulisem või spetsiifilisem ning pigem matemaatilist ja tehnilist laadi. Katrin vastab alati ja ei karda oma sostiaalmeedia teadmisi teistelegi jagada.  Aitäh Sulle Katrin!

Jane Salu, Virtuaalassistent.ee

Ma ütlen ausalt – ma ei tahaks Katrinit mitte kellegile soovitada, sest ta teeb oma tööd lihtsalt nii hästi ja kui kõik firmad ennast nii hästi turundaksid siis…! Katrinist oli meie jaoks tugi ja abiline igal ajal – ei olnud vahet kellaajal ega päeval millal ta poole erandkordades pöörduma pidime. Oma tööülesanded tegi ta ära võimalikult kiirelt ning kvaliteetselt. Suure boonusena näeme, et ta täiendab ennast pidevalt ning omab häid tehnilisi teadmisi, mis kindlasti on suureks abiks Facebookis ja googles. Aasta lõpus võtsime temalt ka koolituse ning peale seda on ta igal ajal abiks olnud kui vaja on olnud. Näha on, et ta teeb oma tööd väga suure armastuse ning pühendumisega (inimene võttis töökõne vastu oma pulmapäeval! 😃). Meie tulemusid paranesid märgatavalt ning õppisime temaga koos väga palju. Lisaks Aitäh!”
Gerda Mändsalu, Impuls spordiklubi

Katrinil on digiturunduses haruldane oskuste kombinatsioon. Ta valdab eksperdi tasemel Google ja Facebooki võimalusi – sealhulgas nii tehnilisemat seadistamist, reklaamide loomist, kui ka analüütika tõlgendamist. See lubab seadistada ka keerukamaid reklaamikombinatsioone mõlemas võrgustikus, KPI-dest lähtuvalt kõike olulist mõõtes. Samuti tunneb Katrin peensusteni kogu klienditeekonda alates huvi tekitamisest kuni järelturunduseni ja tehinguni. Ta oskab planeerida tervikliku digiturundusstrateegia, sellest iga sammu arusaadavalt selgitades, seejärel seda läbi viies ja optimeerides. Kui vajad KPI-dest lähtuvat digiturundusstrateegiat mitmes kanalis, on Katrin õige inimene seda planeerima ja läbi viima.
Silver Ader, semturundus.ee

Koolitaja Katrin Vilimaa-Otsing

Ülikoolis õppis Katrin informaatikat, mis andis suurepärase põhja orienteerumaks aina tehnilisemaks muutuvas digiturunduse maailmas. Katrin on turundusega tegelenud juba üle 8 aasta. Sellest ca 6 aastat nii meedia- kui ka loovagentuurides, mis andis suure kogemuse nii väikeste, suurte, kohalike kui ka rahvusvaheliste klientidega erinevatest valdkondadest. Ta on koostööd teinud brändidega nagu näiteks Colgate-Palmolive, Kalev, Elisa, Telia, A Le Coq.

Üle kahe aasta on Katrin pakkunud oma ettevõtte Turunduskoolitus OÜ alt erinevaid turundusteenuseid ja -koolitusi. Peamisteks klientideks on olnud näiteks Tallinna Teletorn, Kinnisvarabüroo Uus Maa, Rocca ja Kristiine keskused, Valio Eesti ja paljud teised.

Katrin teeb oma tööd tõelise pühendumuse ja kirega. Ta hoiab end muudatustega pidevalt kursis osaledes erinevatel koolitustel ning samuti on läbinud mitmed sertifitseerimisprogrammid.