3-päevane tasuta väljakutse, et muuta oma sotsiaalmeedia profiilid esinduslikeks müügimagnetiteks

Esmamulje jätmiseks kulub vaid mõni sekund ja aina rohkem esmamuljed tekib juba enne reaalset kohtumist ehk virtuaalselt läbi interneti.

Liitu minuga sellel praktilisel väljakutsel, kus näitan kuidas saad oma Facebooki, Linkedini ja/või Instagrami konto muuta profesionaalseks ilma, et peaksid õppima kujundusspetsialistiks või maadlema keerukate seadistustega! 

  Liitu nüüd ja saad põhiliste sotsiaalmeedia platvormide kohta ülevaatliku kontrollnimekirja

  Lihtsad ja mugavad checklistid, mille abil oma Facebooki/Linkedini/Instagrami profiili seisu kontrollida.  

  Kuigi väljakutse on juba alanud, siis liituda saad ikka. Videod on grupis järelvaadatavad kuni nädala.

  sotsiaalmeedia väljakutse põhjad

  Mida väljakutse sisaldab

  Millist kasu on väljakutsest oodata?

  3 päeva järjest saad nõuandeid ja nippe, mille abil oma sotsiaalmeedia kontod korda teha. Iga päev on fookuses 1 kanal, kuid üldisemad põhimõtted oma profiili kujundamisel on kasutatavad kõikidel platvormidel. 

  Päev 1 - Facebook
  N kell 18:00

  Kõige populaarsem sotsiaalmeediakanal, kus praktiliselt kõikidel internetikasutajatel on profiil olemas.


  Vaatame üle põhilised seaded, mida jälgida nii eraisiku kui ettevõtte profiili juures ning õpime Canva abil väga kiirelt ja lihtsalt omale sotsiaalmeedia kujundusi looma

  Päev 2 - Instagram
  R kell 18:00

  Pole oluline, kas oled  suunamudija, ettevõtja või oma ala spetsialist, Instagrami profiil peab välja nägema profesionaalne ja esindama sinu (persooni)brändi.


  Vaatame inspireerivate profiilide näiteid ning analüüsime live videos ka vabatahtlike osalejate profiile

  Päev 3 - Linkedin
  L kell 18:00

  Kui tegutsed B2B valdkonnas, siis Linkedin on kanal, kus kindlasti tasub kohal olla. See on ilmselt suurim vabalt kättesaadav ärikontaktide võrgustik.


  Näitan, kuidas vähem kui 1 tunniga on võimalik oma profiil muuta potentsiaalsetele klientidele/tööandjatele atraktiivseks.

  Koolitaja Katrin Vilimaa-Otsing

  Ma olen tegelenud turunduse ja meediaplaneerimisega aastast 2010. Esialgu üle viie aastat agentuurides ja seejärel oma ettevõttes Turunduskoolitus OÜ. Kogemust on aastatega kogunenud eri suurustes ettevõtetega väga erinevates valdkondades nii Eestis kui välismaal.
  Hoian end pidevalt valdkonnaga kursis ja arendan end ka ettevõtluse ja investeerimise teemadel kuna usun, et turundusele peab lähenema terviklikult ja strateegiliselt, mitte lihtsalt "paigutama" kogu eelarve kuhugi ära

  katrin vilimaa-otsing

  Liitu tasuta väljakutsega ja saa oma sotsiaalmeedia profiilid korda vaid mõne päevaga!