Sotsiaalmeedia väljakutse:

Tee 1 kuuga sotsiaalmeediast tõhusalt toimiv müügikanal

Sotsiaalmeedia väljakutse 15 jaanuar-15 veebruar 2021

Ettevõtja, see väljakutse on just sulle.

Tahad suurendada nähtavust sotsiaalmeedias ja jõuda suurema hulga klientideni? 

Soovid toimivaid nippe ja nõuandeid, mille abil oma toode või teenus klientideni viia?

Hea sisu on kõige alus, kuid selle levitamiseks on vaja oskuslikult tegutseda.

Kuu aja jooksul ootab sind iga päev 1 edasiviiv ülesanne, et tõhusamalt sotsiaalmeedias turundada.

Töö käib ühises grupis, kus saad tagasisidet nii mentoritelt kui teistelt ettevõtjatelt.

Väljakutses osalemise tulemusena:

Lood paremat sisu

Saad nõuandeid ja ideid sisu loomiseks, mis tulemusi toovad. Lisaks saad grupist hulgaliselt inspiratsiooni ja näiteid töötavatest postitustest.

Säästad aega

Soovitame ja jagame tööriistu, mis lihtsustavad sisu planeerimist, loomist ja tulemuste analüüsimist. Nt sisukalender, konto auditi põhi. 

Tegutsed süsteemselt

Lood harjumuse regulaarselt sotsiaalmeediasse postitada

Liigud kiiremini

Osaled toetavas grupis, kus kogemusi jagada, abi küsida ja tagasisidet saada


Saa tuttavaks grupi mentoritega: 

Katrin Vilimaa-Otsing digiturunduse spetsialist, turunduskoolitus

Katrin teab, mis turunduses päriselt töötab.

Katrin on pikaajalise (10+ aastat) kogemusega turundusspetsialist, kes on nõustanud ja viinud läbi kampaaniaid nii suur- kui väikeettevõtetele Eestis ja välismaal ning jagab suure rõõmuga oma kogemusi ja teadmisi selleks, et kõik ettevõtjad turundaks tulemuslikumalt ja suurendaksid oma müüki. 

KATRIN VILIMAA-OTSING  //  Turundusspetsialist, ettevõtja

Kristi Saare - edukas ettevõtja, ärimentor

Kristi naudib kaasahaarava sisu loomist.

Kristi Saare on ettevõtja ja ärimentor, kes aitab väikeettevõtjatel tõhusalt süsteeme üles ehitada, finantse jälgida ja klientide tähelepanu püüda suurepäraste sõnumite, selgete tekstide ja hea mainekujundusega. Ta on asutanud mitmeid edukaid ettevõtmisi nagu Naisinvestorite klubi, oma koolitusfirma ja raamatukirjastus WW Print.

KRISTI SAARE  //  Ettevõtja, ärimentor

Kuidas väljakutse toimib?

Meil kõigil on palju tegemist ja sotsiaalmeediasse postitamine kipub jääma teisejärguliseks. Selles väljakutses saad omale teadmised, oskused ja tööriistad, et hakata süsteemsemalt ja tulemuslikumalt sotsiaalmeedias tegutsema, et rohkem kliente leida.  

Samuti on grupi näol tegu toetava kogukonnaga, kus saad oma küsimustele vastused ja lood sidemeid teiste ettevõtjatega, mis võib viia mitmete edukate koostööprojektideni. 

  1. 1
    Registreeri aegsasti - väljakutse stardib juba 15. jaanuaril! Selleks, et kõik osalejad saaksid piisavalt tähelepanu ja personaalset tagasisidet on grupi suurus piiratud ehk kes ees, see sees. 
  2. 2
    Grupp tegutseb kinnise Facebooki grupina, kuhu postitame iga päeva kohta materjali ja kodutöö. Pärast osalustasu maksmist saad emailile kogu vajaliku info grupiga liitumiseks!
  3. 3
    Mida rohkem panustad, seda paremad tulemused saad! Võta väljakutsest maksimum - tee kõik ülesanded kaasa, suhtle teiste ettevõtjatega ja küsi grupi mentoriltelt tagasisidet.  

Parim aeg tegutsemiseks on kohe!

Alusta 2021. aastat oma sotsiaalmeedia kohalolu korda seadmisega. Kvaliteetsem sisu ja tulemuslikumad postitused aitavad klientideni jõuda ja müüki suurendada.

Ühises grupis tegutsedes täituvad eesmärgid kiiremini!


Osalustasu: 

79 EUR + KM 

KKK ehk korduma kippuvad küsimused

Kas väljakutse sobib ka minu ettevõttele?

Jah, ikka! Väljakutsesse ootame nii digitooteid, teenuseid kui füüsilisi tooteid müüvaid ettevõtjaid. Kuigi sõltuvalt tootekategooriast on erinevaid nüansse, siis hea sisu loomise põhimõtted on samad.
Grupis on mentorid olemas, kes vastavad kõigile küsimustele ja annavad soovi korral personaalset tagasisidet. 

Kas väljakutse on ainult Facebooki lehtede jaoks?

Ei, väljakutses võid osaleda ka mõne teise sotsiaalmeedia platfomi põhiselt - näiteks Instagrami või Linkedini lehega. Facebook on lihtsalt tõenäoliselt kõige suurema kasutatavusega kanal osalejate seas.

Kas on piir, kui suur mu ettevõte/leht peab olema?

Ei, ootame osalema nii alustavaid kui tegutsevaid ettevõtjaid, õppida on kõikidel midagi! Kindlasti võiks esimesed teenused-tooted müügiks olemas olla, et saaksid ka müügistatistikat jälgida!

Kui palju aega väljakutses osalemine nõuab?

Oleme iga päeva jaoks koostanud ülesande, mis on erineva pikkusega sõltuvalt kui põhjalikult teemasse minna. Üldjuhul peaks iga päeva maht olema umbes  15-30 minutit.  

Kui juhtub, et mõni päev jääb vahele, on materjalid grupis olemas ja enamikke ülesandeid saab teha teineteisest sõltumatult ehk võid oma koormust nädala sees ise jagada.
Grupi mentorid on alati olemas ja vastavad küsimustele ka eelnevate päevade kohta! 

Mul ei ole Facebooki kontot, kas ma ei saagi osaleda?

Kahjuks seekord tõesti tegutseme ainult Facebooki grupis, ehk väljakutses osalemiseks peab sul olema võimalus Facebooki kasutada.

Mis juhtub, kui ma tähtajaks ei registreeru?

Grupp alustab tööd 15. jaanuaril, kes selleks hetkeks registreerunud pole või kui grupp juba täitunud on, siis pead ootama järgmist väljakutset!

© 2021, Turunduskoolitus OÜ