Avalikud koolitused


8 päevane kursus:
Digiturunduses spetsialistiks – kõik turundusplaanist kuni analüütikani

Nagu John Wanamaker kunagi ütles:
“Half the money I spend on advertising is wasted; the trouble is I don't know which half.”

Õnneks ei ela me enam 19.sajandil!
Katrin Vilimaa-Otsing aitab sul nüüd selle mõistatuse lahendada ja aru saada, kuhu oma turunduseelarve targalt suunata!

Järgmine koolitus: 01.august - 05.september 2023
Lõõtsa 5, Tallinn

Sotsiaalmeedia haldus

Halda sotsiaalmeediat nii nagu profid seda teevad!

Eesmärkide seadmisest tulemuste analüüsimiseni. Koolitusel läbime ka praktilisi ülesandeid, et koostada toimiv sotsiaalmeedia halduse plaan.

Järgmine koolitus:  16.-17.mai 2023

Facebooki reklaam

Loo Facebooki reklaami kampaaniastrateegia ning õpi analüüsima selle tulemusi! Planeerimisest tehnilise teostuseni - koolitusel õpid tundma eduka Facebooki reklaamikampaania nüansse.

Järgmine koolitus: 23.-24.mai 2023

Google Search Ads

Ehita üles tark reklaamikampaania jõudes õige sihtrühmani! Õpid seadistama vajalikke tööriistu ning ehitama kampaaniat üles nii, et saaksid teha järeldusi kliendikäitumise ja kampaania edukuse kohta. 

Järgmine koolitus:  31.mai 2023

Turundusplaani ja -strateegia koostamine

Loo sihtrühma kõnetav väärtuspakkumine ja realistlik tegevusplaan selle ellu viimiseks! Õpi tundma oma konkurente, looma eelarvet, valima õigeid turunduskanaleid ning tulemusi analüüsima!

Järgmine koolitus:  01.august 2023

SEO ehk kodulehe optimeerimine

Suurenda oma nähtavust otsimootorites! Koolitusel analüüsime sinu kodulehe hetkeseisu ning õpime optimeerima erinevaid elemente, mis mängivad rolli otsimootorite nähtavusel. 

Järgmine koolitus:  07.juuni 2023

Google Analytics 4

Hinda oma kampaaniate tulemuslikkust ja hangi infot targalt! Koolitusel õpid erinevaid võtmetegevuste mõõtmise võimalusi, kuidas neid kasutada ja valida enda veebilehe jaoks sobivaimad. 

NB! Google läheb üle uuele versioonile! Süveneme GA4 funktsioonidesse ja seadistame koolitusel ka selle ära!

Järgmine koolitus: 14.juuni 2023

Intensiivkursus
"Kuidas panna reklaam raha teenima"

nelja sisuka kohtumisega

Tulemas: 2023

Kas sa oled tellinud või läbi viinud reklaamikampaaniaid, mis ei ole toonud oodatud tulemusi?

Katrin Vilimaa-Otsing ja Rainer Kramm on loonud nelja kohtumisega intensiivkursuse, mille käigus õpid looma reklaame, mis päriselt raha teenivad!

Teemad:

  • Kuidas koostada agentuurile briefi ja analüüsida pakutud ideede vastavust briefile
  • Kuidas teha reklaami, mis tõmbab tähelepanu ja saavutab kergemini eesmärki? Näiteid nii headest kui mitte nii õnnestunud lahendustest
  • Tarbimispsühholoogia - mida saad ise turunduses ära teha, mõjutamaks inimeste ostuotsuseid osavõtjate vahel pakutud juhtumi läbitöötamine ja lahendus.
  • Osalejad saavad pakkuda oma turundusalaseid väljakutseid koolitajatele lahendamiseks ja viimasel kohtumisel valitakse 1-2 ülesannet, et näidata kuidas eelnevatel kohtumistel räägitu päriselt praktikas rakendatuna välja näeb.

NB! Tegu on intensiivkursusega, st tegeleme iga osalejaga põhjalikult! Seetõttu on kohtade arv piiratud vaid kaheksa osalejaga!

Koolitajast

Katrin Vilimaa-Otsing

Katrin  aitab ettevõtetel nende turunduseelarvest maksimumi võtta. Ta on ehitanud mitmeid müügitunneleid ja automatiseeritud turunduslahendusi, mis säästavad aega ja vähendavad ebaefektiivsusi turundustegevustes.

Lisaks digiturunduse teenustele pakub ta ka auditeid ja koolitusi.
Katrin on turunduses tegev olnud juba aastast 2010. Selle aja sisse on mahtunud töö nii meedia- kui loovagentuurides ja koostööd on tehtud nii suurte, väikeste, rahvusvaheliste kui ka kohalike klientidega.

Kahel aastal on ta olnud Digitegu žüriis ja hinnanud Eesti parimaid digikampaaniaid. Lisaks on ta lektor Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ja ärimentor mitmetes ettevõtluse programmides nagu nt Starter Edu ja Tegu. 

Katrin hoiab valdkonnas toimuvaga end kursis läbides pidevalt ka ise uusi koolitusi ning rakendades õpitut oma ettevõttes.