Sotsiaalmeedia haldus

Halda sotsiaalmeediat nii nagu profid seda teevad!

Eesmärkide seadmisest tulemuste analüüsimiseni. Koolitusel läbime ka praktilisi ülesandeid, et koostada toimiv sotsiaalmeedia halduse plaan.

Facebooki reklaam

Loo Facebooki reklaami kampaaniastrateegia ning õpi analüüsima selle tulemusi! Planeerimisest tehnilise teostuseni - koolitusel õpid tundma eduka Facebooki reklaamikampaania nüansse.

Google Search Ads

Ehita üles tark reklaamikampaania jõudes õige sihtrühmani! Õpid seadistama vajalikke tööriistu ning ehitama kampaaniat üles nii, et saaksid teha järeldusi kliendikäitumise ja kampaania edukuse kohta. 

Turundusplaani koostamine

Loo sihtrühma kõnetav väärtuspakkumine ja realistlik tegevusplaan selle ellu viimiseks! Õpi tundma oma konkurente, looma eelarvet, valima õigeid turunduskanaleid ning tulemusi analüüsima!

Google Analytics

Hinda oma kampaaniate tulemuslikkust ja hangi infot targalt! Koolitusel õpid erinevaid võtmetegevuste mõõtmise võimalusi, kuidas neid kasutada ja valida enda veebilehe jaoks sobivaimad. 

SEO

Suurenda oma nähtavust otsimootorites! Koolitusel analüüsime sinu kodulehe hetkeseisu ning õpime optimeerima erinevaid elemente, mis mängivad rolli otsimootorite nähtavusel. 

Koolitajast

Katrin Vilimaa-Otsing digiturunduse ja sotsiaalmeedia spetsialist

Katrin Vilimaa-Otsing

Digiturunduse spetsialist ja koolitaja

Turunduse ja meedia valdkonnas on Katrin töötanud üle kümne aasta. Aastast 2015 on Katrin tegelenud ka digiturunduse konsultandi ja koolitajana.

Katrin hoiab valdkonnas toimuvaga end kursis läbides pidevalt ka ise uusi koolitusi ning rakendades õpitut oma ettevõttes.